czwartek, 9 sierpnia 2012

enjoy little thingsLubicie niespodzianki? Ja bardzo! Czasem czekam na nie tupiąc nóżkami jak mała dziewczynka i wypatrując listonosza w oknie :) Tak było i z tą przesyłką od kochanej Miny z Waniliowej Villi :) Mina mieszka w domu moich marzeń :) i jest niezwykle sympatyczną osobą, a do tego jakie cuda szyje ... Musicie sami ocenić :)
A co do przesyłki to sniła mi się po nocach :) a jak już dotarła to nie mogłam jej odpakować, tak trzęsły mi się ręce :) A w środku same śliczności - ręcznie robione cudeńka, prześliczne materiały, taśmy. Wszystko jak lubię :)

I moja nieoceniona pomoc przy odpakowywaniu też miała swoje pięć minut :)Thank you so so so much Mina! You made my day!


2 komentarze:

 1. Karolina, as I've written to you in a separately mail, it was a great pleasure for me, to do this swap with you. It's nice to read about your joy and this is joy also for me! I wanted to sew a cushion-cover for you, but as I saw the cushion-cover you have made for me, I've suddenly lost the trust in my less sewing-knowledge and decided, that it would be better, to sew the sack and the "pencil-case", cause I don't wanna blame me!!!! I like the photo with you little boy, he's so cute and I love his big bright eyes!
  Have a nice day! So nice, that we found each other, isn't it?
  Mina

  OdpowiedzUsuń
 2. Dear Karolina,

  thanks for your sweet com and for the lovely pics here. They look like a sunny sunday work.

  Hugs

  Amalie

  OdpowiedzUsuń